• 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
ČT1
  • Sisi00:25
  • AZ-kvíz tentokrát s Fortunou01:15
  • Banánové rybičky01:40
  • Dobré ráno02:15
  • Kluci v akci04:45
  • Černé ovce05:15
  • Události v regionech05:30
  • Studio 605:59
  • Magnum09:00
  • Každý má svůj stín09:50
  • My všichni školou povinní10:35
  • AZ-kvíz tentokrát s Fortunou11:30
  • Zprávy ve 1212:00

  • Horákovi12:30
  • Horákovi13:20
  • Pijácká romance pro Waldemara Matušku14:10
  • Kulový blesk14:30
  • Magnum15:55
  • Plné hnízdo v Praze 216:45
  • AZ-kvíz tentokrát s Fortunou17:15

  • !
  • !
  • Události v regionech18:00
  • Kde domov můj?18:25

  • Události19:00


  • Četnické humoresky20:10
  • 13. komnata Renaty Prokopové21:40
  • Gejzír22:10
  • !
ČT2
  • !
  • ATA, komunistický proces se studenty00:40
  • Óm01:50
  • Na moll02:15
  • Před půlnocí02:40
  • Proti proudu03:10

  • Žijeme s vírou03:40
  • Keramika plná muziky04:40
  • Nedej se05:05
  • !

  • Antilopa skákavá, poušť Kalahari05:30
  • Dobré ráno05:59
  • Papua-Nová Guinea, život kmenů08:30
  • Egypt09:25
  • Dokonalí mořští predátoři10:15
  • Cosquerova jeskyně - mistrovské dílo ohrožené mořem11:10
  • Dopisy od Karla Čapka12:10
  • Setkání s obrovskými tichomořskými chobotnicemi13:05
  • Severokorejská dynastie14:00
  • Velké stroje zblízka II14:45
  • Nezákonná těžba dřeva - skandální odhalení15:35
  • Klíč16:30
  • Charakter: sportovec16:55
  • Trabantem z Austrálie do Asie17:50
  • Člověk jako součást přírody18:20
  • Babylon19:10


  • Arvéd20:00
  • Tour de France ve tmě22:05
  • Letecké katastrofy23:00
Nova
  • !
  • Kriminálka Miami00:40
  • Specialisté01:40
  • Volejte Novu02:45
  • Ulice03:05
  • Ordinace v růžové zahradě03:50
  • Novashopping04:45
  • Snídaně05:55
  • Ulice08:45
  • Specialisté09:45
  • Můj přítel Monk10:50
  • Tescoma s chutí11:45
  • Polední Televizní noviny12:00
  • Ordinace v růžové zahradě12:20
  • Kriminálka Miami13:35
  • Kriminálka Miami14:30
  • Výměna manželek15:30
  • !
  • Odpolední Televizní noviny17:00
  • Na lovu17:30
  • Ulice18:30
  • Televizní noviny19:30
  • Výměna manželek20:20
  • Survivor Česko & Slovensko21:40
Prima
  • !
  • Policie v akci00:25
  • Policie Hamburk01:25
  • Policie Hamburk02:25
  • Closer: Nové případy03:25
  • Jak se staví sen04:25

  • Nový den06:00
  • M*A*S*H07:00
  • M*A*S*H07:25
  • M*A*S*H07:55
  • M*A*S*H08:25
  • M*A*S*H08:55
  • Linka09:30
  • Policie Hamburk10:35
  • Policie Hamburk11:35
  • Closer: Nové případy12:35
  • Komisař Rex13:30
  • Policie v akci14:35
  • Ano, šéfe!15:35
  • Inkognito16:45
  • Prostřeno!17:55
  • HLAVNÍ ZPRÁVY18:55
  • Krimi zprávy19:40
  • SHOWTIME19:55
  • Polda20:15
  • Show Jana Krause21:40
  • Show Jana Krause22:40
Nova Sport 1
Nova Sport 2
ČT4
  • !
  • Branky, body, vteřiny01:15
  • EURO 2024 Německo01:30
  • Branky, body, vteřiny03:15
  • EURO 2024 Německo03:30
  • Cyklistika ČR 202405:15

  • Branky, body, vteřiny05:45
  • World Athletics Continental Tour Gold 202406:00
  • Panorama08:00

  • BBV po 25 letech08:40
  • Olympiáda dětí a mládeže 202408:55
  • EURO 2024 Německo09:25

  • EURO 2024 Německo09:50
  • AZ-kvíz tentokrát s Fortunou11:40
  • Panorama12:05
  • Sportovní zprávy12:25
  • Svět motorů12:55


  • EURO 2024 Německo14:20

  • EURO 2024 Německo17:20
  • EURO 2024 Německo20:15


Nova Cinema
  • !
  • D.C. Sniper: 23 dní strachu00:50
  • Blade: Trinity02:45
  • O zpívajícím stromku04:55
  • Daredevil05:55
  • Kriminálka Miami07:45
  • Kriminálka Miami08:40
  • Dostaňte agenta Smarta09:30
  • Americký prezident11:50
  • Co je doma, to se počítá, pánové...14:10
  • Muži v černém16:05
  • Jak stvořit dívku18:00
  • 60 sekund20:00
Prima Cool
  • !
  • Simpsonovi00:25
  • Simpsonovi00:50
  • Simpsonovi01:20
  • Jmenuju se Earl01:50
  • Jmenuju se Earl02:20
  • Top Gear02:50
  • Spartakus: Krev a písek04:10
  • Těžká dřina05:25
  • Partička06:30
  • Mikýřova hysteorie českých dějin07:40
  • Top Gear speciál: Nejlepší závody08:20
  • Top Gear09:25
  • Hvězdná brána10:35
  • Hvězdná brána11:30
  • Jmenuju se Earl12:40
  • Jmenuju se Earl13:05
  • Simpsonovi13:40
  • Simpsonovi14:05
  • Simpsonovi14:35
  • Simpsonovi15:00
  • Hvězdná brána15:20
  • Hvězdná brána16:15
  • Jmenuju se Earl17:20
  • Jmenuju se Earl17:50
  • Simpsonovi18:15
  • Simpsonovi18:45
  • Simpsonovi19:15
  • Simpsonovi19:45
  • Autosalon.tv20:15
  • Fotr na tripu21:25
  • Nezvěstná22:05
  • Moto cestou necestou23:05
Prima LOVE
  • !
  • Rodina doktora Kleista00:10
  • Rodina doktora Kleista01:15
  • Čas lásky a třešní02:25
  • Čas lásky a třešní03:30
  • Lásce navzdory04:35
  • Libovky Pepy Libického05:35

  • Libovky Pepy Libického06:05
  • Prostřeno!06:20
  • Sestřičky07:20
  • Svatby v Benátkách08:40
  • Prostřeno!10:10
  • Ano, šéfe!10:55
  • Inga Lindström12:00
  • Záchranáři z hor14:00
  • Záchranáři z hor15:00
  • Čas lásky a třešní16:00
  • Čas lásky a třešní17:00
  • Záchranáři z hor17:55
  • Záchranáři z hor18:55
  • Inga Lindström20:00
  • Sestřičky21:55
Nova Action
  • !
  • Kobra 1100:15
  • Američtí sběratelé01:15
  • Pomozte autům01:55
  • Souboj Titánů02:40
  • Walker, Texas Ranger03:25
  • Český motorsport 202404:20
  • 4Islands Croatia04:50
  • Walker, Texas Ranger05:15
  • Strážci hranic: Kanada III (22, 23)05:55
  • Mistři zastavárny06:40
  • Američtí sběratelé07:35
  • Pomozte autům08:35
  • Kobra 1109:35
  • Kobra 1110:35
  • Walker, Texas Ranger11:40
  • Válka skladů12:35
  • Válka skladů13:05
  • Válka skladů13:35
  • Válka skladů14:05
  • Mistři zastavárny14:35
  • Strážci hranic: Kanada15:30
  • Strážci hranic: Austrálie16:05
  • Kobra 1116:35
  • Kobra 1117:40
  • Válka skladů18:40
  • Válka skladů19:05
  • Mistři zastavárny19:35
  • Svět motorů20:30
  • Pomozte autům21:20
  • Walker, Texas Ranger22:20
Nova Fun
  • !
  • Teorie velkého třesku VII00:30
  • Malý Sheldon V02:10
  • Zlatá sedmdesátá V02:50
  • Griffinovi V03:30
  • Tele Tele04:10
  • 2 $ocky V04:40
  • Noční soud II05:05
  • Ženatý se závazky05:25
  • Oggy a škodíci: Nová generace05:50

  • Přátelé V06:45
  • 2 $ocky V07:40
  • Malý Sheldon V09:25
  • Ženatý se závazky11:00
  • Dva a půl chlapa II12:00
  • Přátelé V12:55
  • Teorie velkého třesku VII13:50
  • 2 $ocky V15:30
  • Zlatá sedmdesátá V17:20
  • Dva a půl chlapa II18:15
  • Malý Sheldon V19:05
  • Teorie velkého třesku VII20:00
  • Přátelé V21:40
  • Griffinovi V22:35
Zoom
Nova Gold
  • !
  • To je vražda, napsala01:05
  • To je vražda, napsala01:50
  • Beze stopy02:35
  • Médium03:15
  • Na lovu04:00
  • Co na to Češi04:40
  • Televizní noviny05:25
  • Na lovu06:10
  • MasterChef Česko07:05
  • Můj přítel Monk08:25
  • Dobrodružství Sherlocka Holmese09:20
  • Médium10:30
  • Beze stopy11:25
  • MasterChef Česko12:25

  • Dobrodružství Sherlocka Holmese13:50
  • Médium15:00
  • To je vražda, napsala15:55
  • To je vražda, napsala17:00
  • Kriminálka Miami18:05
  • Kriminálka Miami19:00
  • To je vražda, napsala20:00
  • To je vražda, napsala21:00
  • Beze stopy22:05
  • Médium23:00
ČT Déčko
  • !





  • Tlapková patrola VII06:35
  • Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II07:00

  • Když Bitz a Bob kutí07:25






  • Kouzelná školka08:30











  • Země dinosaurů10:15

  • Hopsasa10:45
  • Kouzelný vesmír11:00
  • Kouzelný vesmír11:15

  • Bruno11:40







  • Zbojnické pohádky12:45

  • Ach, ten pokrok! II13:05

  • Power Players13:30

  • Terčin zvířecí svět13:55
  • DVA314:10

  • Wifina14:35
  • Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II15:05
  • Zvěd15:25
  • Archouni15:40
  • Jasmine a Jambo15:55


  • Čvacht16:30




  • Kouzelná školka17:20
  • Jak vycvičit draky17:50
  • Šmoulové18:15


  • 7T II18:55
  • Tučňáci z Madagaskaru II19:15

Kino Barandov
  • !
  • Jak to dopadlo!?00:05
  • Nebezpečné vztahy live01:05
  • Ostříháno02:05
  • Na plac!03:05
  • Exkluziv Kateřiny Brožové04:30

  • Vtip za stovku!05:55
  • Popelka07:00
  • Nebezpečné vztahy08:35
  • Nebezpečné vztahy10:05
  • Klenot TV11:35
  • Klenot TV14:00
  • Co bude dnes k večeři?16:25
  • Popelka16:50
  • Poklad z půdy18:00
  • Vtip za stovku!19:05
  • Nebezpečné vztahy20:15
  • Nebezpečné vztahy21:05
  • Nebezpečné vztahy22:00
Prima MAX
  • !
  • Grizzly zabiják00:30
  • Vřískot 502:25
  • Námořní vyšetřovací služba04:55




  • M*A*S*H06:35
  • M*A*S*H07:00
  • M*A*S*H07:35
  • Námořní vyšetřovací služba08:05
  • Námořní vyšetřovací služba09:05
  • Vražedné ambice10:00
  • Vera Cruz11:55
  • Mstitelé13:55
  • Čekání na Patrika15:40
  • Oko dravce17:35
  • Ztracené město Z20:00
Barrandov Krimi
  • !
  • Exkluziv Kateřiny Brožové03:55
  • Na plac!04:30
  • Šťastná 706:10
  • Soudce Alexandr07:05
  • Soudkyně Barbara13:20
  • Soudce Alexandr14:30
  • Soudkyně Barbara15:50
  • Soudce Alexandr16:50
  • Soudkyně Barbara17:55
  • Soudkyně Barbara19:00
  • Soudkyně Barbara20:05
  • Soudce Alexandr21:10
  • Soudkyně Barbara22:15
Comedy Central
  • !
  • Červený trpaslík00:10
  • Star Trek 7: Generace00:55
  • CSI: Kriminálka Las Vegas03:25
  • Sherlock Holmes: Jak prosté04:20
  • Červený trpaslík05:20
  • Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve06:00
  • Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve06:30
  • Tučňáci z Madagaskaru07:00
  • Tučňáci z Madagaskaru07:30
  • SpongeBob v kalhotách08:00
  • Spongebob v kalhotách08:30
  • Spongebob v kalhotách09:00
  • Spongebob v kalhotách09:30
  • Spongebob v kalhotách10:00
  • Spongebob v kalhotách10:30
  • Spongebob v kalhotách11:00
  • Spongebob v kalhotách11:30
  • Policejní stíhači12:00
  • Policejní stíhači13:00
  • FBI: International14:00
  • CSI: Kriminálka Las Vegas15:00
  • Sherlock Holmes: Jak prosté16:00
  • FBI: International17:00
  • CSI: Kriminálka Las Vegas18:00
  • Sherlock Holmes: Jak prosté19:00
  • Galaxy Quest20:00
  • Comedy Club22:05
  • Comedy Club22:35
  • Comedy Club23:05
AnimalPlanet
  • !
  • Lovec záhad Mungo 1 (2)00:00
  • Aljašské nestvůry 1 (3)00:45
  • Pitbulové a propuštění trestanci 9 (3)01:30
  • Lovec záhad Mungo 1 (1)02:15
  • Lovec záhad Mungo 1 (2)03:00
  • Veterinární policie Filadelfie 12 (14)03:45
  • Akvária na míru 7 (14)04:30
  • Pitbulové a propuštění trestanci 9 (3)05:15
  • Má pekelná kočka 6 (1)06:00
  • Má pekelná kočka 7 (4)06:50
  • Veterinární policie Filadelfie 12 (14)07:40
  • Akvária na míru 7 (14)08:30
  • Pitbulové a propuštění trestanci 9 (3)09:25
  • Má pekelná kočka 7 (2)10:20
  • Veterinární policie Filadelfie 12 (12)11:15
  • Akvária na míru 7 (12)12:10
  • Pitbulové a propuštění trestanci 9 (1)13:05
  • Setkání celebrit se zvířaty 1 (3)14:00
  • Setkání celebrit se zvířaty 1 (4)14:30
  • Seznámení se se psy - zvláštní vydání 1 (2)15:00
  • Má pekelná kočka 7 (5)16:00
  • Veterinární policie Filadelfie 12 (15)17:00
  • Akvária na míru 7 (15)18:00
  • Pitbulové a propuštění trestanci 9 (4)19:00
  • Jak žraloci loví ()20:00
  • Sharktacular 2016 ()21:00
  • Na pokraji Aljašky 1 (9)22:00
Arena Sport 1
  • !
  • Topspeed00:00
  • Nočné vysielanie01:00
  • Topspeed06:30

  • Výběrová auta07:10
  • Motoring07:35
  • Autožurnál08:00
  • Motoring09:30
  • Naša Garáž11:00
  • Nehody za volantom11:30
  • Vytuningované jazdy Fínsko12:00
  • Topspeed12:30
  • Švihák testuje13:00
  • MM Automotive13:30
  • Amazonka Truck14:00
  • DominicCars14:30
  • Topspeed15:15
  • Motoring16:00
  • Autožurnál16:30
  • Topspeed17:15
  • Profíci na konské sily18:00
  • Výběrová auta18:45
  • Motoring19:15
  • MM Automotive19:45
  • Autožurnál20:30
  • Motoring21:30
  • Švihák testuje22:00
  • Topspeed22:15
  • DominicCars22:45
  • Martin z Martina23:15
Arena Sport 2
  • !
  • Nočné vysielanie00:00
  • MM Automotive08:00
  • Výberové autá08:30
  • DominicCars09:00
  • Naša Garáž09:30
  • Profíci na konské sily10:00
  • Záchrancovia klasických aut10:45
  • Vytuningované jazdy Fínsko11:30
  • Švihák testuje12:00
  • Ukrajina - Japonsko12:15
  • Nesmrteľní14:15
  • MM Automotive14:45
  • Výberové autá15:15
  • Autožurnál15:45
  • HyVee Perks 25016:30
  • DominicCars18:30
  • Topspeed19:00
  • ME v zápasení20:00
  • Martin z Martina22:00
  • Amazonka Truck22:30
AXN
  • !
  • Tým SEAL00:45
  • MacGyver01:45
  • MacGyver02:25
  • Leo Mattei: Oddělení mladistvých03:05
  • Teleshop04:00
  • Teleshop05:00
  • Sneak Peek Hu 202406:10
  • Hvězdná brána: Atlantida06:35
  • Hvězdná brána: Atlantida07:30
  • Ztracený svět08:30
  • Ztracený svět09:30
  • MacGyver10:25
  • MacGyver11:20
  • Tým SEAL12:20
  • Námořní vyšetřovací služba: Havaj13:20
  • Námořní vyšetřovací služba: Havaj14:15
  • Hvězdná brána15:10
  • Hvězdná brána16:05
  • Hvězdná brána: Atlantida17:05
  • Ztracený svět18:00
  • Ztracený svět19:00
  • Dr. House20:00
  • Dr. House21:00
  • Dr. House21:55
  • Námořní vyšetřovací služba: Havaj22:55
Cinemax
  • !
  • Petržel01:20
  • Slepý muž, který neviděl Titanic02:45
  • Pochodně04:15
  • Znakování lásky06:00
  • Operace Camarón07:40
  • Jako v nebi09:30
  • Bestie10:55
  • Zapomenutá země11:15
  • Na návštěvě13:35
  • Yuni15:10
  • Operace Camarón16:45
  • Hodinový manžel18:30
  • Jednorožci vs. Medvídci20:00
  • Slepá vrba, spící žena21:35
Cinemax2
  • !
  • Bohemian Rhapsody01:00
  • Víc než kdy jindy03:15
  • Protiproud05:20
  • Letizia Battaglia - fotografka života a smrti06:00
  • Letizia Battaglia - fotografka života a smrti07:45
  • Poslední šance09:40
  • Umberto10:10
  • Protiproud11:40
  • Blízká setkání třetího druhu12:15
  • Bohemian Rhapsody14:35
  • Sedmý kontinent16:50
  • A přišli v noci...18:40
  • Za kupkou sena20:30
CS Film
  • !

  • Kikirikí06:10


  • Bílý tesák06:40

  • Mach a Šebestová07:05


  • Příběhy kocoura Modroočka07:35
  • Krakonošovy pohádky07:55


  • Pojďte pane, budeme si hrát08:30
  • Teleshopping09:00
  • Čekání na Patrika10:15
  • Filmové minuty11:45
  • Modelář12:00
  • Hodiny14:00
  • Hranice15:30
  • Vánice16:00

  • Filmové minuty17:45
  • Kluci z hor18:00
  • Staré pověsti české (3, 4)19:35
  • Limonádový Joe aneb Koňská opera20:00
  • Kinosál21:40
  • Bláznova kronika22:00
CS Mystery
  • !
  • V mysli zločince00:50
  • Neuvěřitelná planeta01:35
  • Lovci zázraků02:20
  • Dešifrované záhady I03:05
  • Hrdinové od Sommy03:45
  • Úžasný život04:45
  • Ztracená rotunda svatého Václava05:05
  • Paranormální kriminalisté III05:35
  • Lovci paranormální minulosti06:10
  • TELESHOPPING07:00
  • Vodní svět Jakuba Krčína10:20
  • Lovci zázraků10:45
  • Paranormální noční můry12:05
  • Extrémní útěky z vězení13:25
  • Neuvěřitelná planeta13:55
  • Atomové lži15:15
  • Strašidelné nemocnice I16:50
  • Největší podvody historie18:05
  • Paranormální kriminalisté III19:05
  • Po stopách tajemna20:00
  • Zrůdné experimenty Třetí Říše20:25
  • Extrémní útěky z vězení21:50
  • Dešifrované záhady I22:25
CS Mini
  • !
  • Závěr vysílání00:00

  • Kikirikí06:10


  • Bílý tesák06:40

  • Mach a Šebestová07:05


  • Příběhy kocoura Modroočka07:35
  • Krakonošovy pohádky07:55


  • Pojďte pane, budeme si hrát08:30
  • TELESHOPPING09:00
  • Čekání na Patrika10:15
  • Filmové minuty11:45
  • Modelář12:00
  • Hodiny14:00
  • Hranice15:30
  • Vánice16:00

  • Filmové minuty17:45
  • Kluci z hor18:00

  • Staré pověsti české19:40
  • Limonádový Joe aneb Koňská opera20:00
  • Kinosál21:40
  • Bláznova kronika22:00
Crime & Investigation
  • !
  • Manželství s vraždou00:15
  • Město vražd01:00
  • Hodina na vraždu01:45
  • Nevyřešené případy02:30
  • Lovec vražd03:15
  • Vraždy: Hodiny na zabití04:10
  • Výslech v syrové podobě05:05
  • Prvních 48 hodin06:00
  • Prvních 48 hodin06:50
  • Vraždy: Hodiny na zabití07:40
  • Výslech v syrové podobě08:30
  • Město vražd09:15
  • Vrazi na výletní lodi10:00
  • Vraždy za bílého dne10:45
  • Prvních 48 hodin11:30
  • Prvních 48 hodin12:15
  • Lovec vražd13:00
  • Vrazi na výletní lodi13:45
  • Výslech v syrové podobě14:30
  • Zadrženi: První den v cele15:15
  • Motiv k vraždě16:00
  • Motiv k vraždě16:20
  • Vraždy: Hodiny na zabití16:45
  • Prvních 48 hodin17:30
  • Prvních 48 hodin18:15
  • Lovec vražd19:00
  • Elita oddělení vražd19:45
  • Soudní kamera20:30
  • Soudní kamera20:55
  • Nevyřešené případy21:15
  • Hodina na vraždu22:00
  • Můj vrah z internetu22:45
  • Můj vrah z internetu23:10
Disney Channel
  • !



  • Ghostforce00:25
  • Ghostforce00:50
  • Tým Tiki01:10
  • Tým Tiki01:35
  • Tým Tiki01:55
  • Anna mezi obojživelníky02:15
  • Anna mezi obojživelníky02:40
  • Anna mezi obojživelníky03:00
  • Ghostforce03:25
  • Ghostforce03:45
  • Pyžamasky04:05
  • Pyžamasky04:30
  • Anna mezi obojživelníky04:55
  • Anna mezi obojživelníky05:15

  • Kluk Holka atd.05:45
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour06:00
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour06:25


  • Blue07:10

  • Blue07:30
  • Spidey a jeho úžasní přátelé07:45
  • Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů08:10
  • Mickeyho Klubík08:40
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour09:10
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour09:40
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour10:10
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour10:35
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour11:00
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour11:25
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour11:55
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour12:25
  • Greenovi ve velkoměstě12:55
  • Greenovi ve velkoměstě13:25
  • Greenovi ve velkoměstě13:50
  • Příšerky v rachotě14:20
  • Příšerky v rachotě14:45
  • Hailey jde na to!15:15
  • Hailey jde na to!15:45


  • Blue16:25


  • Blue16:50



  • Kiff17:30
  • Kiff17:55
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour18:20
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour18:50
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour19:20






  • Blue20:35
  • Příšerky v rachotě20:50
  • Příšerky v rachotě21:15
  • Jessie21:45
  • Jessie22:10
  • U Raven doma22:40
  • U Raven doma23:10

Discovery
  • !
  • Lovci odpadu 17 (3)00:00
  • Lovci odpadu: Restaurátoři 1 (2)01:00
  • Zlatá horečka: Parkerova cesta 7 (2)02:00
  • Zlatá horečka: Divoká voda 7 (12)03:00
  • Rození obchodníci 13 (7)04:00
  • Lovci odpadu 13 (5)05:00
  • Rození obchodníci 15 (11)06:00
  • Rození obchodníci 17 (9)07:00
  • Jak se to dělá 24 (9)08:00
  • Jak se to dělá 12 (12)08:30
  • Schováno v kůlnách 2 (5)09:00
  • Schováno v kůlnách 2 (6)09:30
  • Rození obchodníci 8 (4)10:00
  • Lovci odpadu 14 (10)11:00
  • Rození obchodníci 16 (4)12:00
  • Ostřílení řidiči kamionů 1 (10)13:00
  • Ostřílení řidiči kamionů 2 (1)14:00
  • Ostřílení řidiči kamionů 2 (3)15:00
  • Recyklační tým 2 (13)16:00
  • Schováno v kůlnách 1 (4)16:30
  • Rození obchodníci 14 (6)17:00
  • Jak to dělají? 11 (3)18:00
  • Jak se to dělá 8 (1)18:30
  • Lovci odpadu: Restaurátoři 6 (5)19:00
  • Rození obchodníci vyrážejí do světa 1 (6)20:00
  • Honička ve vysoké rychlosti 1 (6)21:00
  • Přistiženi při činu 1 (3)22:00
  • Přistiženi při činu 1 (4)22:30
Eurosport 1
Eurosport 2
  • !
  • Šerm00:00
  • Cyklistika01:30
  • Plochá dráha02:30
  • Plochá dráha03:00
  • Snooker03:30
  • Cyklistika06:00
  • Horská kola07:00
  • Vytrvalostní závody08:00
  • Plochá dráha09:00
  • Cyklistika10:00
  • Snooker11:00
  • Motokros13:00
  • Motokros13:30
  • Motokros14:00
  • Motokros14:30
  • Vytrvalostní závody15:00
  • Plochá dráha16:00
  • Šerm17:00
  • Šerm18:00
  • Golf19:15
  • Snooker19:45
  • Cyklistika21:30
  • Olympijské hry22:00
  • Olympijské hry22:30
Film Europe
  • !
  • Route Irish00:00
  • Imigrant01:55
  • Route Irish04:00
  • Nocturama11:45
  • Pyroman14:00
  • Humorista15:45
  • Obchod pro sebevrahy17:35
  • Obřad19:00
  • Rozbitý svět20:20
  • Kandahár22:00
Film+
  • !
  • Od soumraku do úsvitu01:00
  • Risk02:40
  • Temné hlubiny04:00


  • Nejlepší hollywoodští režiséři06:00
  • Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters06:30

  • Extralarge 3: Černá magie06:55
  • Hřebík v hlavě08:55
  • Dokonalý šéf10:45
  • Mythica: Čaroděj12:30
  • Bez dechu14:05
  • Matky15:55
  • Návštěvníci: Cesta do Ameriky17:35
  • Suprhrdina19:10
  • Z nuly hrdinou20:35
  • Ve spárech temnoty22:00
Filmbox
  • !
  • Navzdory smrti00:00
  • 96 hodin: Odplata01:35
  • 1303:05
  • Poslední polda04:40
  • Kluci z hor05:35
  • Král David07:30
  • Vlastníci09:45
  • Toman11:45
  • Poslední polda14:40
  • Tady hlídám já15:30
  • Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva17:50
  • Blázni a poloblázni20:00
Filmbox Extra
  • !
  • Komplikované osudy00:30
  • Život Jema Belchera02:00
  • Někdy na tom záleží04:10
  • Láska v Indii05:40
  • Heidi, děvčátko z hor07:15
  • Když byla Dolly Parton má matka09:05
  • Tygři železnice10:40
  • Květy války12:40
  • Jack Hunter: Nebeská hvězda14:15
  • Cesta na vrchol15:50
  • Nestanu se tvojí ženou17:50
  • Poslední závod19:25
  • Krvavá volba21:00
Filmbox Family
  • !
  • Bonanza05:40
  • Hrdinové06:30
  • Ranvej08:15
  • Strážce majáku09:45
  • Strýček Nino11:20
  • Návrat13:00
  • Jak milovat s 50014:40
  • Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů16:15
  • Julius Caesar17:50
  • Bernie19:20
  • Leonie21:00
Filmbox Plus
  • !
  • Pěkně hnusný lidi00:00
  • Ztracený čas01:35
  • Nebezpečná země03:25
  • Přestávka04:55
  • Na shledanou v září05:30
  • Ztracený poklad Jesseho Jamese07:10
  • Bradův život09:15
  • Café society11:25
  • Criminal Games by Agatha Christie13:30
  • Hercule Poirot - Záhada egyptské hrobky15:45
  • Hercule Poirot - Outsider16:45
  • Criminal Games by Agatha Christie17:55

  • Špatná matka20:00
  • Zapomenutý Únos21:50
The Fishing and Hunting
HBO
  • !
  • Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy Brophyové01:40
  • Král zabijáků03:10
  • Nepřemožitelná Tatiana Suarez04:40
  • Létání pro začátečníky06:00
  • Neneh Superstar07:35
  • Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru09:10
  • Vše je pravdivé10:50
  • Humr12:30
  • Bahno z Mississippi14:25
  • Lady Bird16:35
  • V Bruggách18:10
  • Víly z Inisherinu20:00
  • Rod Draka21:50
HBO2
  • !
  • Ex Machina01:25
  • Před kamerou03:10
  • Válka zítřka03:45
  • Angry Birds ve filmu06:00
  • Příběh mého muže07:40
  • Je to nádhera!09:10
  • Bude líp10:45
  • Bude líp11:10
  • Harry Potter a Princ dvojí krve11:40
  • Nepopsaný list14:10
  • Všechno živé15:50
  • Dobrý člověk17:25
  • The Last of Us19:30
  • The Last of Us20:25
  • Prci, prci, prcičky: Školní sraz21:25
HBO3
  • !
  • Kódované vysílání00:30
  • V moci hvězd02:00
  • Turista02:25
  • Ku'damm 6303:30
  • Vražda Gabby Petito: Speciál o falešnosti05:05
  • Chůvy06:00
  • Bohémové07:50
  • Teorie velkého třesku10:05
  • Teorie velkého třesku10:25
  • Manžel na zkoušku10:50
  • Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla12:40
  • Válečnice14:05
  • Nic ve zlým16:20
  • Spy/Master18:05
  • Geniální přítelkyně18:55
  • Geniální přítelkyně19:55
  • Malý Sheldon21:00
  • Malý Sheldon21:20
  • Vlajka smrti21:40
  • Jsme tu22:15
History Channel
  • !
  • Prokletí ranče Skinwalker00:40
  • Válka skladů01:25
  • Válka skladů01:45
  • Válka skladů02:10
  • Mistři aukcí02:35
  • Mistři aukcí03:00
  • Hvězdy zastavárny03:20
  • Největší záhady historie03:45
  • Důkaz tam je04:30
  • Hvězdy zastavárny05:15
  • Mistři aukcí06:00
  • Mistři aukcí06:20
  • Z ohnivé výhně06:40
  • Hvězdy zastavárny07:25
  • Mistři aukcí08:10
  • Mistři aukcí08:30
  • Mistři aukcí08:50
  • Z ohnivé výhně: Gladiátoři Kovárny09:15
  • Válka skladů09:55
  • Válka skladů10:15
  • Válka skladů10:40
  • Z ohnivé výhně11:05
  • Hvězdy zastavárny11:45
  • Prokletí ranče Skinwalker12:30
  • Vetřelci dávnověku13:15
  • Důkaz tam je13:55
  • Prokletí ostrova Oak14:40
  • Mistři aukcí15:20
  • Mistři aukcí15:40
  • Mistři aukcí16:00
  • Hvězdy zastavárny16:25
  • Hvězdy zastavárny16:45
  • Prokletí ranče Skinwalker17:25
  • Vetřelci dávnověku18:10
  • Válka skladů18:50
  • Válka skladů19:10
  • Z ohnivé výhně19:35
  • Vetřelci dávnověku20:15
  • Vetřelci dávnověku: Přímo na místě21:45
  • Důkaz tam je22:30
  • Z ohnivé výhně23:15
National Geographic
  • !
  • Pohled zevnitř: 2. světová válka00:00
  • Apokalypsa: Válka světů00:45
  • Pašerákům na stopě01:30
  • Pobřežní stráž: Karibské Nizozemsko02:15
  • Zabezpečení Letiště: V první třídě – Řím03:00
  • Aljaška: Noví osadníci03:45
  • Záchrana na zledovatělé silnici04:30
  • Pomozte autům05:15
  • Skvělý dr. Pol06:00
  • Ztracené poklady Egypta07:00
  • Ztracené poklady Egypta08:00
  • Aljašští domorodci09:00
  • Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání10:00
  • Nacistické megastavby: K boji připraven11:00
  • Nacistické megastavby: K boji připraven12:00
  • Vteřiny před katastrofou13:00
  • Prokletí tuňáci14:00
  • Zákulisí letiště Sydney15:00
  • Jak chytit pašeráka16:00
  • Vězněm v cizině: Zločin a trest17:00
  • Vyšetřování leteckých neštěstí18:00
  • Továrna na jídlo19:00
  • Továrna na jídlo19:30
  • Nacistické megastavby: Ruská válka20:00
  • Poslední rybí titáni21:00
  • Evropa z výšky22:00
  • Umění přežít: Mekong23:00
X
X


TV programy na našich stránkách se snaží zpřístupnit přehledně a intuitivně českým divákům televize jejich program.Vycházíme ze zažitého modelu TV magazínů vycházejících v ČR a data denně aktualizujeme.Najdete zde většinu digitálně šířených českých televizních stanic.Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, napište nám na adresu tv@tvprogramy.com.Pokud vlastníte weby nebo vydáváte časovpisy s tématikou televize nebo TV programů, rádi s vámi budeme spolupracovat,ať už v oblasti výměny reklamy a zkušeností nebo i v oblasti on-line služeb.


Cookies

"Your actual site cookies

Your privacy

We are use cookies to keep your settings and displaying TV program preferences.
We are also use cookies for Google analytics to count page visits.
By rejecting cookies policy your preferences will be deleted immediately.