• 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
ČT1
  • AZ-kvíz00:45
  • Zajímavosti z regionů01:20
  • Pěkně vypečený chleba01:45
  • Dobré ráno02:10
  • Kočka není pes04:40
  • Černé ovce05:15
  • Události v regionech05:30
  • Studio 605:59
  • To je vražda, napsala X09:00
  • Každý má svůj stín09:45
  • Pošta pro tebe10:30
  • AZ-kvíz11:30
  • Zprávy ve 1212:00

  • Sama doma12:30
  • Pyžamo14:00
  • Sňatky z rozumu14:20
  • To je vražda, napsala X16:00
  • Cestománie16:45
  • AZ-kvíz17:15
  • Černé ovce17:40
  • Události v regionech18:00
  • Kde domov můj?18:25

  • Události19:00


  • Doktor Martin20:10
  • Dobrá čtvrť21:00
  • !
  • Čtvrtá hvězda22:00
  • Čtvrtá hvězda22:25
  • Komici na jedničku22:55
ČT2
  • !
  • Člověk plus - budoucnost našich smyslů00:45
  • Queer01:35
  • Historie.cs02:00
  • Před půlnocí02:55
  • Ochránce03:20
  • Vyšívaná krása03:45
  • Dědečkové04:10
  • Uchem jehly04:35
  • Nádherné Španělsko05:05
  • Dobré ráno05:59
  • Kouzelná školka08:30
  • Primáti09:00
  • Divy starověku09:50
  • Expedice Rembaranka 196910:30
  • Česká labuť11:30
  • Pardubice, Pernštejnové - stavebníci12:25
  • Cesty Kleinů12:40
  • Křídla války13:10
  • Darwinovo tajemství13:55
  • Letadla, která změnila svět14:50
  • Muréna kidako15:35
  • Život ve vzduchu16:05
  • Tajemství Gutha-Jarkovského16:55
  • Nádherná Amerika17:25
  • V karavanu po Česku18:15



  • Cesty víry19:15


  • Americká válka20:00
  • Psí láska20:50
  • Projekt nacismu22:10
  • Grantchester23:05
Nova
  • !
  • Mentalista V00:05
  • Castle na zabití V01:00
  • Smrtonosná zbraň II01:40
  • Střepiny02:20
  • Co na to Češi03:05
  • Ordinace v růžové zahradě 203:45
  • Snídaně s Novou05:55
  • Novashopping08:50
  • Ulice09:05
  • Specialisté10:00
  • Co na to Češi11:00
  • Tescoma s chutí11:45
  • Polední Televizní noviny12:00
  • Na hromádce s ex II12:35
  • Ordinace v růžové zahradě 212:55
  • Castle na zabití V14:10
  • Mentalista V15:05
  • Mentalista V15:55
  • !
  • Odpolední Televizní noviny17:00
  • Co na to Češi17:25
  • Ulice18:25
  • Televizní noviny19:30
  • Stážista20:20
  • Smrtonosná zbraň II22:35
Prima
  • !
  • Námořní vyšetřovací služba X00:45
  • Walker, Texas Ranger V01:40
  • Jake a tlusťoch V02:40
  • Prostřeno!03:40
  • Pohoda u krbu05:15
  • Přestávka ve vysílání05:45
  • Max Steel II06:15
  • Nový den07:00
  • M*A*S*H09:05
  • M*A*S*H09:50
  • Rosamunde Pilcher: Vůně orchidejí10:20
  • Walker, Texas Ranger V12:20
  • Policie Hamburk VII13:25
  • Policie Hamburk VII14:25
  • Námořní vyšetřovací služba X15:25
  • Policie v akci16:25
  • Krimi zprávy17:25
  • Prostřeno!17:50
  • !
  • HLAVNÍ ZPRÁVY18:55


  • SHOWTIME19:55
  • Slunečná20:15
  • 7 pádů Honzy Dědka21:40
  • Fachmani22:50
Nova Sport 1
Nova Sport 2
ČT4
  • !

  • SK Slavia Praha - FK Dukla Praha01:15
  • PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň03:00
  • Studio fotbal - Dohráno04:55
  • Běžkotoulky05:30
  • Branky, body, vteřiny05:45
  • FIS magazín SP06:00
  • SP Rusko06:25

  • Panorama08:05
  • Hokej den poté08:35
  • Studio fotbal - Dohráno Plus09:15
  • Severní Makedonie - Chile10:15
  • Panorama12:05
  • Sportovní zprávy12:25
  • VK Šelmy Brno - VK Královo Pole12:55
  • Volejbalový magazín15:00
  • SK Slavia Praha - FK Dukla Praha15:20
  • PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň17:30
  • Německo - Maďarsko20:20
  • Španělsko - Tunisko22:10
Nova Cinema
  • !
  • Sezóna zabíjení00:55
  • Pravdivý příběh02:25
  • Podraz05:15
  • Mentalista V07:35
  • Mentalista V08:25
  • Navždy mladý09:15
  • Teleshopping11:05
  • Magická posedlost11:40
  • Teleshopping13:30
  • Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček?14:05
  • Dánská dívka16:00
  • Láska s výstrahou18:10
  • První rána20:00
  • Hostitel21:35
Prima Cool
  • !
  • Simpsonovi00:10
  • Simpsonovi00:40
  • Simpsonovi01:10
  • Simpsonovi01:40
  • Futurama02:10
  • Futurama02:40
  • Top Gear03:00
  • El Chapo04:10
  • Umění je cool05:15
  • Umění je cool06:05
  • Top Gear07:05
  • Odstřelovač08:35
  • Odstřelovač09:30
  • Hvězdná brána10:25
  • Hvězdná brána11:25
  • Futurama12:30
  • Futurama12:50
  • Simpsonovi13:20
  • Simpsonovi13:50
  • Simpsonovi14:20
  • Simpsonovi14:50
  • Hvězdná brána15:10
  • Hvězdná brána16:10
  • Futurama17:15
  • Futurama17:45
  • Simpsonovi18:15
  • Simpsonovi18:45
  • Simpsonovi19:15
  • Simpsonovi19:45
  • Teorie velkého třesku20:15
  • Teorie velkého třesku20:40
  • Prima Partička21:05
  • Živí mrtví22:10
  • Odstřelovač22:55
Prima LOVE
  • !
  • Doktor z venkova IV00:00
  • Doktor z venkova IV01:00
  • Hříšná láska02:00
  • Ranč Heartland VII03:00
  • Trpké víno03:55
  • Na zámku04:50
  • Přestávka ve vysílání05:33
  • Na zámku06:05
  • Má tlustá Valentýna06:25
  • Jak se staví sen07:45
  • Velmi křehké vztahy II08:50
  • Prostřeno!09:55
  • Nikdo není dokonalý10:50
  • Rosamunde Pilcher: Duch z Cassley12:15
  • McLeodovy dcery VI14:05
  • McLeodovy dcery VI15:00
  • Zasněná láska16:00
  • Zasněná láska17:00
  • Doktor z venkova IV17:55
  • Doktor z venkova V18:55
  • Rosamunde Pilcher: Otcovo dědictví20:00
  • Trpké víno21:55
  • Sestřičky22:45
Sport5
  • !
  • Noční vysílání00:15

  • Hni se07:40
  • Vendée Globe08:00
  • Total Combat08:30
  • Teleshopping09:00
  • SPORT 5 kolem nás09:35
  • Gladiator Challenge10:10
  • Emerson Fittipaldi10:25
  • Teleshopping11:00

  • UKAŽ SE!13:15
  • TAEKWONDO - MČR14:00
  • Českomoravský pohár rallye14:20
  • Příběh bikera - Jan Kopka14:40
  • Wenger Czech Adventure Race16:10
  • Brute Racing Team16:35
  • Teleshopping17:05
  • FIA ETRC17:40

  • YENKEE karting cup18:10
  • Vendée Globe18:30
  • FIA Karting European Championship19:00
  • MČR v kickboxu19:30
  • Pozor vlak21:40
  • YENKEE karting cup22:20
  • Extreme22:40

  • Motorbike23:05
  • Muaythai23:30
Nova Action
  • !
  • Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII00:25
  • Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII01:05
  • Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII01:45
  • Beze stopy II02:25
  • Beze stopy II03:10
  • Václav Pech - rekordman české rally03:50
  • Extremní sporty 202104:10
  • Přestávka ve vysílání04:35
  • NBA 20/2104:55
  • Přestávka ve vysílání05:30
  • Kobra 11 XIV06:55
  • Kobra 11 XIV07:25
  • Kobra 11 XIV07:45
  • Kobra 11 XV08:35
  • Kobra 11 XV09:50
  • Beze stopy II11:05
  • Beze stopy II12:15
  • Válka skladů V13:30
  • Válka skladů V14:00
  • Válka skladů V14:20
  • Válka skladů V14:45
  • Mistři zastavárny XIII15:10
  • Mistři zastavárny XIII15:40
  • Mistři zastavárny XIII16:00
  • Mistři zastavárny XIII16:20
  • Kobra 11 XV16:45
  • Kobra 11 XV17:40
  • Válka skladů V18:35
  • Válka skladů V19:00
  • Mistři zastavárny XIII19:25
  • Mistři zastavárny XIII19:50
  • Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII20:15
  • Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII21:00
  • Beze stopy II21:50
  • Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII22:40
Nova 2
  • !
  • Dva a půl chlapa VIII00:20
  • Teorie velkého třesku00:45
  • Teorie velkého třesku01:05
  • Teorie velkého třesku01:25
  • Teorie velkého třesku01:45
  • Ženatý se závazky02:05
  • Ženatý se závazky02:25
  • Máma02:50
  • Máma03:10
  • Máma03:30
  • Mike a Molly IV03:50
  • Mike a Molly IV04:05
  • Mike a Molly IV04:25
  • Tele Tele - Speciál04:45
  • Máma05:20
  • Máma05:40
  • Máma06:00
  • Ženatý se závazky06:20
  • Ženatý se závazky06:40




  • Tučňáci z Madagaskaru07:40
  • Spongebob v kalhotách08:05
  • Scooby-Doo08:30
  • Scooby-Doo09:00
  • Máma09:20
  • Máma09:45
  • Máma10:10
  • Dva a půl chlapa VIII10:35
  • Dva a půl chlapa VIII10:55
  • Dva a půl chlapa VIII11:20
  • Dva a půl chlapa VIII11:40
  • Dva a půl chlapa VIII12:05
  • Ženatý se závazky12:30
  • Ženatý se závazky12:55
  • Přátelé X13:25
  • Přátelé X13:55
  • Přátelé X14:30
  • Přátelé X14:55
  • Teorie velkého třesku15:20
  • Teorie velkého třesku15:45
  • Teorie velkého třesku16:10
  • Teorie velkého třesku16:35
  • Máma17:00
  • Máma17:25
  • Máma17:50
  • Dva a půl chlapa VIII18:15
  • Dva a půl chlapa VIII18:35
  • Dva a půl chlapa VIII19:00
  • Dva a půl chlapa VIII19:25
  • Dva a půl chlapa VIII19:50
  • Teorie velkého třesku20:15
  • Teorie velkého třesku20:35
  • Teorie velkého třesku21:00
  • Teorie velkého třesku21:25
  • Přátelé X21:50
  • Přátelé X22:15
  • Dva a půl chlapa VIII22:40
  • Dva a půl chlapa VIII23:05
  • Dva a půl chlapa VIII23:30
Zoom
  • !
  • Keltové: Krev, železo a oběti00:30
  • Zapomenuté megastavby III01:45
  • Železnice ve Skalistých horách02:45
  • Nejdivočejší ostrovy Indonésie03:45
  • Pod hladinou04:55
  • Přestávka ve vysílání05:35
  • Pod hladinou06:05
  • Anthony Bourdain: Neznámé končiny VII06:30
  • Kronika programu Apollo07:25
  • Tajemství vesmíru II08:25
  • Megatovárny09:25
  • Úžasná zemská přitažlivost10:25
  • Se smrtí v očích11:25
  • Norské domy snů III12:25
  • Tajemství světových muzeí III13:25
  • Hitlerův kruh zla14:25
  • David Attenborough: Zvířecí dynastie15:40
  • Yorkshire: Rok v divočině16:45
  • Divoké příběhy17:45
  • Nezkrotná Indočína18:50
  • Nefertiti: Osamělá královna20:00
  • Postavili bychom to dnes?21:05
  • Šílené kočky22:10
Nova Gold
  • !
  • Riskuj!00:35
  • Riskuj!01:00
  • Snídaně s Novou01:30
  • Kolotoč02:15
  • Áčko02:40
  • Co na to Češi03:25





  • Kolotoč05:15
  • Nová cestománie05:45
  • HOGO FOGO06:10
  • Televizní noviny07:10
  • Nová cestománie07:55
  • Teleshopping08:25




  • Tučňáci z Madagaskaru09:25
  • Spongebob v kalhotách09:50
  • Scooby-Doo10:10
  • Scooby-Doo10:35
  • Riskuj!11:00
  • Riskuj!11:25
  • Teleshopping11:50
  • Ulice12:10
  • Co na to Češi13:00
  • Teleshopping14:35

  • Ordinace v růžové zahradě 214:55
  • Ordinace v růžové zahradě 216:05
  • Ulice17:20
  • Tučňáci z Madagaskaru18:15
  • Spongebob v kalhotách18:40
  • Scooby-Doo19:05
  • Scooby-Doo19:35
  • Co na to Češi20:00
  • Ordinace v růžové zahradě 221:30
  • Ordinace v růžové zahradě 222:40
Kino Barandov
  • !
  • Tomáš Arsov v akci00:45
  • Popelka01:45
  • Ostříháno02:40
  • Exkluziv Kateřiny Brožové03:40
  • Co bude dnes k večeři05:50
  • Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období06:15
  • Nebezpečné vztahy08:50
  • Nebezpečné vztahy10:25
  • Klenot TV12:00
  • Klenot TV14:25
  • Cvičte s námi doma15:55
  • Kurňa, co to je16:55
  • Velkolepé století18:00
  • Popelka19:10
  • Utta Danella: Černé zrcadlo20:00
  • Nebezpečné vztahy22:00
  • Nebezpečné vztahy23:00
Prima MAX
  • !
  • Proud času00:05
  • El Chapo III02:30
  • Vikingové V03:25
  • Vikingové V04:25
  • Nad zimní krajinou05:30
  • Přestávka ve vysílání05:50
  • Nad zimní krajinou06:05
  • Ninjago IX06:45
  • Ninjago IX07:15
  • Max Steel II07:45
  • Ninjago IX08:10
  • Námořní vyšetřovací služba XII08:35
  • Námořní vyšetřovací služba XII09:30
  • Ohnivé peklo10:30
  • Když Harry potkal Sally12:15
  • Narozeninové přání14:15
  • Dítě v pravý čas16:10
  • Lásce na stopě18:10
  • Ďáblův uzel20:00
Comedy Central
  • !
  • Červený trpaslík00:10
  • Loupež po italsku00:50
  • Svatý02:50
  • Goldbergovi05:10
  • Goldbergovi05:35
  • Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve06:00
  • Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve06:30
  • Tučňáci z Madagaskaru07:00
  • Tučňáci z Madagaskaru07:30
  • Spongebob v kalhotách08:00
  • Spongebob v kalhotách08:30
  • Spongebob v kalhotách09:00
  • Spongebob v kalhotách09:30
  • Spongebob v kalhotách10:00
  • Spongebob v kalhotách10:30
  • Spongebob v kalhotách11:00
  • Spongebob v kalhotách11:30
  • Goldbergovi12:00
  • Goldbergovi12:30
  • Goldbergovi13:00
  • Goldbergovi13:30
  • Jak jsem poznal vaši matku14:00
  • Jak jsem poznal vaši matku14:30
  • Jak jsem poznal vaši matku15:00
  • Jak jsem poznal vaši matku15:30
  • Taková moderní rodinka16:00
  • Taková moderní rodinka16:30
  • Taková moderní rodinka17:00
  • Taková moderní rodinka17:30
  • Jak jsem poznal vaši matku18:00
  • Jak jsem poznal vaši matku18:30
  • Jak jsem poznal vaši matku19:00
  • Jak jsem poznal vaši matku19:30
  • Lítám v tom20:00
  • Comedy Club22:30
  • Comedy Club23:00
AnimalPlanet
  • !
  • Dr. Jeff00:40
  • Akvárium01:30
  • Nestvůry ve mně02:15
  • Hon na nestvůry03:00
  • Zvířecí letiště03:45
  • Zvířecí letiště04:10
  • Akvária na míru04:30
  • Život veterináře05:15
  • Život veterináře06:00
  • Akvária na míru06:48
  • Pitbulové a propuštění trestanci07:36
  • Život veterináře08:25
  • Akvária na míru09:15
  • Akvária na míru10:05
  • Akvária na míru10:55
  • Odborníci na domy v korunách stromů11:50
  • Akvária na míru12:45
  • Zákon v Texasu13:40
  • ZOO v Bronxu14:35
  • Poslední obyvatelé Aljašky15:30
  • Pitbulové a propuštění trestanci16:25
  • Má pekelná kočka17:20
  • Má pekelná kočka18:15
  • Má pekelná kočka19:10
  • Akvárium20:05
  • No nazdar! Irwinovi zasahují21:00
  • Nezkrotná Indočína21:55
  • Má pekelná kočka22:50
Arena Sport 1
  • !
  • Nočné vysielanie00:00

  • Volant Magazín07:10
  • Štúdio Šport08:00
  • Bike Mission08:15
  • Nesmrteľní - Messi08:30
  • Motoring09:00
  • Tímy snov - Dva tímy Ryder Cupu11:00
  • Výzva - Swim Run11:30
  • Volant Magazín12:00
  • Nesmrteľní - Nicklaus13:00
  • The Inside Line13:30
  • Tímy snov - Davis Cup team USA14:00
  • Autožurnál14:30
  • Nesmrteľní - Cruyff16:00
  • Napriek všetkému - Ahmadi16:30
  • Volant Magazín17:00
  • Joga s Miou18:00

  • The Inside Line18:30
  • Motoring19:00
  • Futbaloví Velikáni - Ronaldinho19:30
  • Volant Magazín20:00
  • Napriek všetkému - Slater20:30
  • Autožurnál21:00
  • Tímy snov - ALL BLACKS22:00
  • Výzva - Horská cyklistika22:30
  • Nesmrteľní - Pelé23:00
Arena Sport 2
AXN
  • !
  • Vertical limit00:30
  • Myšlenky zločince XIV.02:25
  • Myšlenky zločince XIV.03:05
  • Myšlenky zločince: Chování podezřelých03:45
  • Závěr vysílání04:00
  • Myšlenky zločince: Chování podezřelých04:25
  • Myšlenky zločince: Chování podezřelých05:05

  • Totalcar V.06:10
  • Profil zločinu VI1.06:45
  • Elysium07:55
  • Tým Škorpion IV.10:00
  • Tým Škorpion IV.10:55
  • Dobrý doktor I1.11:50
  • Rookie Blue IV.12:45
  • Tým SEAL I1.13:40
  • Tým Škorpion IV.14:35
  • Tým Škorpion IV.15:30
  • Dobrý doktor I1.16:25
  • Rookie Blue IV.17:20
  • Tým SEAL I1.18:15
  • Tým Škorpion IV.19:10
  • Tým Škorpion IV.20:05
  • Myšlenky zločince: Chování podezřelých21:00
  • Myšlenky zločince: Chování podezřelých21:55
  • Myšlenky zločince: Chování podezřelých22:50
Cinemax
  • !
  • Bojovník I1.00:30
  • Tak už konečně chcípni, táto01:30
  • Nobadi03:10
  • Nejsem tady04:40
  • V poklusu06:00
  • Naše matky07:30
  • Malé velké lži08:50
  • Phoenix, Oregon10:25
  • Nejsem tady12:15
  • Nona13:35
  • Karel, já a ty15:05
  • Naše matky17:00
  • Moji bratři18:15
  • Richard Jewell20:00
  • Bojovník I1.22:10
Cinemax2
  • !
  • Šťastné shledání01:00
  • Jsme jako lodě02:35
  • Kat a kapela04:25
  • Připoutejte se, prosím!06:00
  • Starsky & Hutch07:30
  • Mission09:10
  • Dobrý Will Hunting11:15
  • Gundermann13:20
  • Svatá Frances15:25
  • Starsky & Hutch17:10
  • Styx18:55
  • Nikdy neodvracej zrak20:30
CS Film
  • !



  • Sníček06:25


  • O Dorotce06:55

  • Tisíc a jedna noc07:15
  • Bílý tesák07:30


  • Mach a Šebestová08:00

  • Krakonošovy pohádky08:20
  • Teleshopping09:00
  • Mezi námi zloději10:15
  • Revizor12:00
  • Filmové písničky Hugo Haase13:15
  • Královské usínání14:00
  • Opuštěné projekty15:30
  • Obsluhoval jsem anglického krále16:00
  • Siréna18:00


  • O Mikešovi (5, 6)19:45
  • Tichá bolest20:00

  • Filmové minuty21:45
CS Mystery
  • !
  • Létání napříč časem00:35
  • Zázraky - Síla víry00:55
  • Tajemná muzea02:00
  • Náhodný anarchista02:25
  • Úžasný život03:20
  • Bitva o Stalingrad: Vzpomínky jsou stále živé04:00
  • Hon na sněžného muže04:40
  • Blízká setkání05:05
  • Teleshopping06:00
  • Tajemné přízraky Velké Británie09:15
  • Strašidelné nemocnice09:40
  • Tajemné Rumunsko10:35
  • Tajemství paranormálního světa11:30
  • Záhadné objevy: Vesmír12:45
  • Na hranici onoho světa14:00
  • Hon na sněžného muže15:00
  • Záhadné objevy: Úžasná planeta15:45
  • Magazín záhad16:45
  • Případy Fbi17:15
  • Symboly a ikony Ameriky18:20
  • Pověsti a záhady českých hradů19:05
  • Tísňová linka19:35
  • Předpovědi konce20:30
  • Nebeští obyvatelé21:00
  • Případy Fbi22:00
  • Tísňová linka23:00
CS Mini
  • !
  • Závěr vysílání00:00




  • Sníček06:25




  • Tisíc a jedna noc07:10
  • Bílý tesák07:25




  • Krakonošovy pohádky08:15
  • TELESHOPPING09:00
  • Mezi námi zloději10:15
  • Revizor12:00
  • Filmové písničky Hugo Haase13:10
  • Královské usínání14:00
  • Opuštěné projekty15:30
  • Obsluhoval jsem anglického krále16:00
  • Siréna18:00




  • Tichá bolest20:00

  • Filmové minuty21:45
ČT3
  • !
  • Dobré ráno05:55
  • Dobré ráno plus08:25
  • To by přece udělal každý09:00
  • Klub přátel dechovky10:15
  • Co neodnesl čas aneb stará láska nerezaví11:10
  • Chvíle pro písničku11:45
  • Zprávy ve 1212:00

  • Rozhlédni se, člověče12:30
  • Azeťanka a Policejní 1312:50
  • Kavárnička dříve narozených13:25
  • Vysílá studio A14:10
  • Trocha šafránu z televizního archivu15:00
  • Prstýnek ze zlata kočičího15:55
  • Hádanky s písničkou16:45
  • Jistě, pane ministře17:20

  • Konec vysílání18:00

  • Události19:00

  • Jistě, pane premiére20:05
  • Jistě, pane premiére20:35
Crime & Investigation
  • !
  • Policie živě: Policejní hlídka00:15
  • Vrazi na ledě00:40
  • Soudní kamera01:35
  • Soudní kamera01:55
  • Nevyřešené případy02:20
  • Prvních 48 hodin03:05
  • Prvních 48 hodin03:50
  • Vražda: Poslední hodiny04:40
  • Musel to být vrah05:30
  • Lovec vražd06:00
  • Lovec vražd06:45
  • Vražda: Poslední hodiny07:35
  • Nevyřešené případy08:25
  • Prvních 48 hodin09:20
  • Prvních 48 hodin10:10
  • Vrazi na ledě11:00
  • Zločiny, které otřásly Británií11:55
  • Nevyřešené případy12:50
  • Prvních 48 hodin13:45
  • Prvních 48 hodin14:40
  • Lovec vražd15:35
  • Vrazi na výletní lodi16:30
  • Musel to být vrah17:25
  • Musel to být vrah17:50
  • Vražda: Poslední hodiny18:15
  • Lovec vražd19:10
  • Vrazi na ledě20:05
  • Zrůda v mé rodině21:00
  • Nevyřešené případy22:00
  • Policie živě: Policejní hlídka22:55
  • Policie živě: Policejní hlídka23:25
Discovery Science
  • !
  • Cestování červí dírou s Morganem Freemanem00:20
  • Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem01:10
  • Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem02:00
  • Jak funguje vesmír02:48
  • Jak to dělají?03:36
  • Jak se to dělá04:00
  • Jak se to dělá04:24
  • Jak se to dělá04:48
  • Jak se to dělá05:12
  • Jak to dělají?05:36
  • Jak to dělají?06:00
  • Jak to dělají?06:24
  • Jak to dělají?06:48
  • Jak to dělají?07:12
  • Jak to dělají?07:36
  • Jak to dělají?08:00
  • Cestování červí dírou s Morganem Freemanem08:24
  • Cestování červí dírou s Morganem Freemanem09:12
  • Opuštěné stavební projekty10:00
  • Opuštěné stavební projekty10:48
  • Jak to dělají?11:36
  • Jak to dělají?12:00
  • Jak to dělají?12:24
  • Jak funguje vesmír12:50
  • Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem13:38
  • Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem14:26
  • Superauto, superrekonstrukce15:14
  • Superauto, superrekonstrukce16:02
  • Cestování červí dírou s Morganem Freemanem16:50
  • Jak funguje vesmír17:40
  • Jak to dělají?18:30
  • Jak to dělají?18:55
  • Jak to dělají?19:20
  • Jak to dělají?19:45
  • Jak to dělají?20:10
  • Jak to dělají?20:35
  • Bořiči mýtů21:00
  • Bořiči mýtů21:50
  • Od vynálezů k bohatství22:40
Disney Channel
  • !
  • Sadie Sparks S100:00
  • Sadie Sparks S100:25
  • Pyžamasky00:50
  • Pyžamasky01:15
  • Disney's The Lodge S101:40
  • Disney's The Lodge S102:05
  • Tajemství Evermooru02:25
  • Tajemství Evermooru02:50
  • Violetta03:10
  • Sadie Sparks S1 Splits04:10
  • Maskovaný kocour04:25
  • Maskovaný kocour04:50
  • Pyžamasky05:10
  • Pyžamasky05:35
  • Kačeří příběhy06:00
  • !
  • !
  • Milo a Murphyho zákon06:30
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour06:55
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour07:20
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour07:45
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour08:10

  • Městečko Záhad08:40
  • Městečko Záhad09:10
  • Městečko Záhad09:35
  • Tajný život K.C.10:00
  • Tajný život K.C.10:30
  • Tajný život K.C.10:55
  • Tajný život K.C.11:20

  • Gabby Duran & neposedové12:00
  • Gabby Duran & neposedové12:25
  • 1112:50
  • 1113:20
  • Jessie14:40
  • Jessie15:05
  • Táborníci z Kikiwaka15:30
  • Táborníci z Kikiwaka16:00
  • Penny z M.A.R.S.u16:25
  • Penny z M.A.R.S.u16:50
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour17:20
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour17:45
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour18:10
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour18:35
  • Bia19:00
  • Greenovi ve velkoměstě19:40
  • Sydney na Max20:05
  • Sydney na Max20:30

  • POPER SE S TÍM!21:00
  • Kouzelná Beruška a Černý kocour21:30
  • Soy Luna22:00

  • Violetta23:00
Discovery
  • !
  • Lovci odpadu00:00
  • Výprava do neznáma01:00
  • 100 dní v divočině02:00
  • Nazí a vystrašení03:00
  • Rození obchodníci04:00
  • Rození obchodníci05:00
  • Rození obchodníci06:00
  • Rození obchodníci07:00
  • Jak se to dělá08:00
  • Jak se to dělá08:30
  • Schováno v kůlnách09:00
  • Poklady z garáží09:30
  • Zlato z Beringova moře10:00
  • Lovci odpadu11:00
  • Rození obchodníci12:00
  • Výprava do neznáma13:00
  • Výprava do neznáma14:00
  • Výprava do neznáma15:00
  • Hledání nových rodinných vozů16:00
  • Hledání nových rodinných vozů16:30
  • Lovci maličkých domů17:00
  • Lovci maličkých domů17:30
  • Jak se to dělá18:00
  • Jak se to dělá18:30
  • Lovci odpadu19:00
  • Zlatá horečka20:00
  • Zlatá horečka21:00
Eurosport 1
Eurosport 2
Film Europe
  • !
  • Snadný prachy I1.01:00
  • Sbohem jazyku02:45
  • Závěr vysílání05:00
  • Dallas mezi námi11:25
  • Nádherná přítomnost13:05
  • Pouze přátelé15:00
  • Ostrov lásky16:35
  • Lea a Darija18:05
  • Šíleně šťastná20:00
  • Rozbiý svět22:00
Film+
  • !
  • Cesta samuraje01:15
  • Muž bez stínu02:45
  • 13 duchů04:30
  • Teleshop06:00
  • Anglický pacient09:05
  • Pochyby11:45
  • Mistr Meče13:35
  • Starsky & Hutch15:25
  • Krásná mimozemšťanka17:05
  • Zůstaň se mnou18:55
  • Prci, prci, prcičky20:30
  • Bílá horečka22:00
Filmbox
  • !
  • 10 dní před katastrofou01:35
  • Poslední věta03:25
  • Konec vysílání05:25
  • Šťastný skřítek05:55
  • Dobrodružství severu 3D06:50
  • Stopař08:30
  • Lucie, postrach ulice10:15
  • Šestý stupeň: Dny totální zkázy11:50
  • Šestý stupeň: Dny totální zkázy13:30
  • Nebezpečné líbánky15:10
  • Bouřlivé dny16:55
  • Hercule Poirot - Krádež klenotů v hotelu Grand Metropolitan19:00
  • Doznání20:00
  • Krvavý Bangkok21:45
Filmbox Extra
  • !
  • Temný dům00:05
  • Pravda o mužích01:50
  • Za zdí03:25
  • Konec vysílání04:50
  • Vezmeš si mě?05:10
  • Město Čarodějnic06:40
  • Žáby a ropuchy08:05
  • Mandie a tajná chodba09:15
  • Sestřiny děti ve válce10:55
  • Návrat domů12:15
  • Kouzelné maliny13:45
  • Písečný muž15:05
  • Andělé z East Endu16:35
  • V dobrém i ve zlém17:55
  • Iluze lásky19:25
  • 1911: Pád poslední říše21:00
Filmbox Family
  • !
  • Regina04:50
  • Nico - bájný jednorožec06:20
  • Prázdniny se Silvestrem07:55
  • Eva a ohnivý kůň09:30
  • Sen o nevinnosti11:00
  • Dům sedmi štítů12:25
  • Klára a tajemství medvídků13:20
  • Cirkus Magique14:50
  • Gilles16:20
  • Poslední legie17:55
  • André úžasný19:35
  • Píp!21:00
  • Ztraceni ve Florencii22:20
Filmbox Plus
  • !
  • Vzpomínky00:10
  • Padělatelé02:05
  • Architekt03:45
  • Konec vysílání05:05
  • Šestý stupeň: Dny totální zkázy05:25
  • Chlapec z džungle06:50
  • Andělé z East Endu08:20
  • Činy a sláva - Epizoda 209:40
  • Čtyři na krku11:20
  • Láska a jiné trable12:55
  • Američan v Číně14:25
  • Hrdinové15:55
  • Nový svět17:40
  • Honba za lesním mužem19:35
  • Ach ,To Libido21:00
  • Doznání22:20
The Fishing and Hunting
HBO
  • !
  • Strážci - Watchmen01:10
  • Před kamerou XVII1.03:50
  • Arctic04:20
  • Znovu a jinak06:00
  • Mupeti07:40
  • Tomb Raider09:25
  • Coco11:20
  • Malé ženy13:05
  • Sešup15:20
  • John Oliver16:45
  • Poslední vládce větru17:20
  • Španělská princezna I1.19:00
  • Mělas to vědět20:00
  • Mělas to vědět21:00
HBO2
  • !
  • Pekelná kuchyně01:55
  • Zraněná srdce03:35









  • Lovci pokladů06:30
  • Velká ryba08:40
  • Postiženi muzikou10:45
  • Siréna II1.12:10
  • Dobrý boj I1.12:55
  • Kouzelná romance13:45
  • Zootropolis15:30
  • Erin Brockovich17:20
  • Mizerové navždy19:30
  • Ramy I1.21:30
HBO3
  • !
  • Krvavá nevěsta00:25
  • Letuška02:00
  • Normální lidi02:45
  • Před kamerou03:25
  • Soukromá válka04:00
  • Volání divočiny06:00
  • Život pod vodou07:40
  • Ježek Sonic09:40
  • Silicon Valley11:20
  • Najdi si mě v Paříži11:50
  • Najdi si mě v Paříži12:15
  • 4 bloky12:40
  • Země nikoho13:30
  • Čokoláda14:20
  • To Kapitola 216:20
  • Impérium - Mafie v Atlantic City19:05
  • Babylon Berlin20:05
  • Nula nula nula21:00
  • Mělas to vědět22:00
History Channel
  • !
  • Válka skladů00:50
  • Válka skladů01:15
  • Válka skladů01:45
  • Hvězdy zastavárny02:15
  • Hvězdy zastavárny02:40
  • Válka skladů03:25
  • To nejlepší z MonsterQuest03:45
  • Lidé z hor04:30
  • Hvězdy zastavárny05:15
  • Z ohnivé výhně: Dlouhá cesta k odplatě06:00
  • Vetřelci dávnověku06:55
  • Hledači pokladů07:50
  • Hledači pokladů08:45
  • Válka skladů09:45
  • Válka skladů10:10
  • Válka skladů10:40
  • Hvězdy zastavárny11:05
  • Hvězdy zastavárny11:35
  • Hvězdy zastavárny12:00
  • Válka skladů12:30
  • Válka skladů13:00
  • Válka skladů13:30
  • Hvězdy zastavárny14:00
  • Hvězdy zastavárny14:25
  • Válka skladů15:20
  • Válka skladů15:50
  • Hvězdy zastavárny16:15
  • Vetřelci dávnověku17:15
  • Válka skladů18:10
  • Válka skladů18:40
  • Z ohnivé výhně19:05
  • Hvězdy zastavárny20:05
  • Prokletí ostrova Oak21:00
  • Neidentifikováno: Americká vyšetřování UFO22:00
  • Vetřelci dávnověku: Dokonalý důkaz23:00
National Geographic
  • !
  • 11. září: Letadlo, které narazilo do Pentagonu00:00
  • Bin Ládinova data01:00
  • Americká tajná služba: V první linii: Na mušce02:00
  • Vězněm v cizině: Zločin a trest02:48
  • Jak chytit pašeráka03:36
  • Velký, větší, největší04:24
  • Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání05:12
  • Vyšetřování leteckých neštěstí06:00
  • Tajemství oceánů06:53
  • Skvělý dr. Pol07:46
  • Cesar zachraňuje08:38
  • Vědecky prověřeno - výběr 201809:30
  • Vědecky prověřeno - výběr 201809:56
  • Továrna na jídlo10:23
  • Továrna na jídlo10:48
  • Říše mumií11:14
  • Tutanchamonovy poklady12:00
  • Nacistické megastavby13:00
  • Prokletí tuňáci14:00
  • Záchrana na zledovatělé silnici15:00
  • Velký, větší, největší16:00
  • Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání17:00
  • Vyšetřování leteckých neštěstí18:00
  • Tajemství oceánů19:00
  • Nacistické megastavby20:00
  • Nepotopitelné stroje: Japonská bitevní loď21:00
  • Nacistické megastavby: Americká válka22:00
  • Když nacisté kapitulovali23:00
X
X


TV programy na našich stránkách se snaží zpřístupnit přehledně a intuitivně českým divákům televize jejich program.Vycházíme ze zažitého modelu TV magazínů vycházejících v ČR a data denně aktualizujeme.Najdete zde většinu digitálně šířených českých televizních stanic.Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, napište nám na adresu tv@tvprogramy.com.Pokud vlastníte weby nebo vydáváte časovpisy s tématikou televize nebo TV programů, rádi s vámi budeme spolupracovat,ať už v oblasti výměny reklamy a zkušeností nebo i v oblasti on-line služeb.


Cookies

"Your actual site cookies

Your privacy

We are use cookies to keep your settings and displaying TV program preferences.
We are also use cookies for Google analytics to count page visits.
By rejecting cookies policy your preferences will be deleted immediately.