ČT1


ČT2


Nova


ČT4


Nova
CinemaPrima
familyPrima
CoolBarrandov


Prima
LOVEsport5


Nova
Sport
1Nova
ActionNova
2Zoom


Nova
GoldČT
DéčkoČT
ArtKino
BarandovPrima
MAXPlus
BarrandovNova
Sport
2Comedy
CentralPopulární pořad Ano, šéfe! se vrací na obrazovky Televize PrimaŠéf se vrací na obrazovky Televize Prima

Populární pořad Ano, šéfe! se vrací na obrazovky Televize Prima a s ním i nekompromisní šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Televize Prima chystá další díly této oblíbené gastronomické show.
Nový cyklus bude oproti předchozím dílům více klást důraz na pomoc a zlepšení obrazu vybraných restaurací.Zdeněk Pohlreich uvádí: „Když jsme zvažovali výrobu nových dílů pořadu, bylo pro mě zásadní, abychom se pokusili skutečně pomoci restauracím, ve kterých budeme natáčet.

 

Samozřejmě se nám to nepodaří v každé epizodě, protože některým nebude možné pomoci, ale opravdu chceme zapracovat na tom, abychom pomohli majitelům přetvořit jejich podnik na místo, které se místo noční můry stane zdrojem profitu a spokojenosti.“

 

Majitelé restaurací se mohou přihlásit do pořadu na http://www.iprima.cz/anosefe.

 

V Praze dne 7. 3. 2011

Jana Mrákotová

tisková mluvčí Televize Prima

e-mail: jana.mrakotova@iprima.czTV programy na našich stránkách se snaží zpřístupnit přehledně a intuitivně českým divákům televize jeich program. Vycházíme ze zažitého modelu TV magazínů vycházejících v ČR a data denně aktualizujeme. Najdete zde většinu digitálně šířených českých televizních stanic. Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, napište nám na adresu tv@tvprogramy.com. Pokud vlastníte weby nebo vydáváte časovpisy s tématikou televize nebo TV programů, rádi s vámi budeme spolupracovat, ať už v oblasti výměny reklamy a zkušeností nebo i v oblasti on-line služeb.