ČT1


ČT2


Nova


ČT4


Nova
CinemaPrima
familyPrima
CoolBarrandov


Prima
LOVEsport5


Nova
Sport
1Nova
ActionNova
2Zoom


Nova
GoldČT
DéčkoČT
ArtKino
BarandovPrima
MAXPlus
BarrandovNova
Sport
2Comedy
CentralNový šéfredaktor Z1


Nový šéfredaktor Z1


Novým šéfredaktorem zpravodajské televize Z1 bude Michal Petrov


  Michal Petrov, jeden ze zakladatelů zpravodajského kanálu ČT24 a dlouholetý šéfredaktor zpravodajství veřejnoprávní televize, nastupuje 1. února do čela redakce zpravodajské televize Z1. Vystřídá Janu Víškovou, která byla vedením redakce pověřena po zahájení restrukturalizace televize v srpnu 2009.

S Michalem Petrovem přichází televizní i novinářský profesionál se zkušeností z intenzivního zpravodajského provozu,“ říká generální ředitel Z1 Zdeněk Šámal. Televize Z1 se profiluje zpravodajstvím zaměřeným především na ekonomiku, byznys a finance, úkolem nového šéfredaktora bude tento profil dále zvýraznit a zatraktivnit.

  Michal Petrov (1965) absolvoval VŠE v Praze a kromě ČT pracoval v Radiožurnálu, časopisu Týden a jako editor českého vysílání BBC. Z funkce šéfredaktora zpravodajství ČT byl odvolán v září loňského roku, kdy přešel na post vedoucího ekonomického zpravodajství ČT.
 
Miroslava Slepičková
Marketing a PR manager


TV programy na našich stránkách se snaží zpřístupnit přehledně a intuitivně českým divákům televize jeich program. Vycházíme ze zažitého modelu TV magazínů vycházejících v ČR a data denně aktualizujeme. Najdete zde většinu digitálně šířených českých televizních stanic. Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, napište nám na adresu tv@tvprogramy.com. Pokud vlastníte weby nebo vydáváte časovpisy s tématikou televize nebo TV programů, rádi s vámi budeme spolupracovat, ať už v oblasti výměny reklamy a zkušeností nebo i v oblasti on-line služeb.