ČT1


ČT2


Nova


ČT4


Nova
CinemaPrima
familyPrima
CoolBarrandov


Prima
LOVEsport5


Nova
Sport
1Nova
ActionNova
2Zoom


Nova
GoldČT
DéčkoČT
ArtKino
BarandovPrima
MAXPlus
BarrandovNova
Sport
2Comedy
Central

Novou modernější a zároveň atraktivnější „tvář“ sportovního vysílání České televize přinese dnes 28. 9. 2011 programový okruh ČT4.


Novou „tvář“ ČT4 si diváci budou moci vychutnat při sledování klíčových sportovních události nadcházejícího podzimu a zimy. Paří k nim pokračování fotbalové kvalifikace na Euro 2012, zápasy Ligy mistrů a Evropské ligy UEFA, utkání fotbalové Gambrinus ligy a hokejové extraligy, tenisové souboje v rámci Davis Cupu a Fed Cupu, zápasy Euro hockey tour, Velká Pardubická a další sportovní přenosy.


TV programy na našich stránkách se snaží zpřístupnit přehledně a intuitivně českým divákům televize jeich program. Vycházíme ze zažitého modelu TV magazínů vycházejících v ČR a data denně aktualizujeme. Najdete zde většinu digitálně šířených českých televizních stanic. Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, napište nám na adresu tv@tvprogramy.com. Pokud vlastníte weby nebo vydáváte časovpisy s tématikou televize nebo TV programů, rádi s vámi budeme spolupracovat, ať už v oblasti výměny reklamy a zkušeností nebo i v oblasti on-line služeb.