ČT1


ČT2


Nova


ČT4


Nova
CinemaPrima
familyPrima
CoolBarrandov


Prima
LOVEsport5


Nova
Sport
1Nova
ActionNova
2Zoom


Nova
GoldČT
DéčkoČT
ArtKino
BarandovPrima
MAXPlus
BarrandovNova
Sport
2Comedy
Central

Externí baterie pro notebooky Lenovo

V tomto roce je již výdrž notebooků na jiné úrovni než bývala kdysi. Mnohé notebooky teď na jedno nabití vydrží s klidem i 11 hodin. Jenže starší provedení notebooků vydržely na tehdejší baterie ani ne 3 hodiny. Například pokud nosíte starší notebook Apple, a nyní vydrží okolo 2,5 hodin, pak máme naději, žerozšířené baterie do notebooků pracovní výdrž vašeho notebooku více jak zdvojnásobí.Obdobné výsledky se vám podaří i s bateriemi do notebooků ACER, a bateriemi do notebooků ASUS

Levné baterie do fotoaparátů Fuji

I váš stávající fotoaparát máte možnost excelentně vybavit.Výdrž tužkových baterií denně roste, takže pokud jste si pořídili vaše aktuální baterie do fotoaparátuve stejné době s vaším stávajícím fotoaparátem, je tu docela velká šance, že již jsou na trhu baterie co vydrží dvojnásobek. Znamená to tedy tolik, že zda vaše stávající baterie ve fotoaparátu vydrží 3 hodiny, tak nové baterie vydrží přinejmenším 4,5 hodiny. A je v zásadě jedno jaký fotoaparát používáte, protože tužkové baterie jsou rozměrově všechny stejné. Ať už tedy máte kterýkoli typ fotoaparátu, zcela jistě si vyberete.Baterie do fotoaparátů Canon, baterie do fotoaparátů Nikon i baterie do fotoaparátů Panasonic jsou v zásadě shodné, jen se liší nálepkou.

Příjemně levné baterie do Aku nářadí DeWalt

A konečně Aku nářadí, kterému v současnosti také stoupá poptávka. Aku nářadí je pravděpodobně v ještě těžší situaci, protože AKU nemůžete, jako řekněme kameru, nabíjet a používat najednou. Dělníci tedy častěji kupují baterie do AKU ve větším balení, aby je mohli obměňovat. Baterie do AKU jsou dvou sort: Značkové a ty co vydrží. Co je nutné mít na paměti je, že každá značka AKU ručního nářadí má jiný sokl na baterii, tzn. i když jsou baterie do AKU Bosch i baterie do AKU Black and Decker v jádru shodné, tak jedny baterie na druhou vrtačku nepřipojíte.

Baterie do HD kamer Canon

A co se týká baterií do videokamer, je situace obdobná. Baterie autorizované jsou sice dražší ale zato méně výkonné, proč tedy nekoupit větší kapacitu?TV programy na našich stránkách se snaží zpřístupnit přehledně a intuitivně českým divákům televize jeich program. Vycházíme ze zažitého modelu TV magazínů vycházejících v ČR a data denně aktualizujeme. Najdete zde většinu digitálně šířených českých televizních stanic. Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, napište nám na adresu tv@tvprogramy.com. Pokud vlastníte weby nebo vydáváte časovpisy s tématikou televize nebo TV programů, rádi s vámi budeme spolupracovat, ať už v oblasti výměny reklamy a zkušeností nebo i v oblasti on-line služeb.