ČT1


ČT2


Nova


ČT4


Nova
CinemaPrima
familyPrima
CoolBarrandov


Prima
LOVEsport5


Nova
Sport
1Nova
ActionNova
2Zoom


Nova
GoldČT
DéčkoČT
ArtKino
BarandovPrima
MAXPlus
BarrandovNova
Sport
2Comedy
CentralPraha
TV

Externí baterie pro notebooky Lenovo

V tomto roce je již výdrž notebooků na jiné úrovni než bývala kdysi. Mnohé notebooky teď na jedno nabití vydrží s klidem i 11 hodin. Jenže starší provedení notebooků vydržely na tehdejší baterie ani ne 3 hodiny. Například pokud nosíte starší notebook Apple, a nyní vydrží okolo 2,5 hodin, pak máme naději, žerozšířené baterie do notebooků pracovní výdrž vašeho notebooku více jak zdvojnásobí.Obdobné výsledky se vám podaří i s bateriemi do notebooků ACER, a bateriemi do notebooků ASUS

Levné baterie do fotoaparátů Fuji

I váš stávající fotoaparát máte možnost excelentně vybavit.Výdrž tužkových baterií denně roste, takže pokud jste si pořídili vaše aktuální baterie do fotoaparátuve stejné době s vaším stávajícím fotoaparátem, je tu docela velká šance, že již jsou na trhu baterie co vydrží dvojnásobek. Znamená to tedy tolik, že zda vaše stávající baterie ve fotoaparátu vydrží 3 hodiny, tak nové baterie vydrží přinejmenším 4,5 hodiny. A je v zásadě jedno jaký fotoaparát používáte, protože tužkové baterie jsou rozměrově všechny stejné. Ať už tedy máte kterýkoli typ fotoaparátu, zcela jistě si vyberete.Baterie do fotoaparátů Canon, baterie do fotoaparátů Nikon i baterie do fotoaparátů Panasonic jsou v zásadě shodné, jen se liší nálepkou.

Příjemně levné baterie do Aku nářadí DeWalt

A konečně Aku nářadí, kterému v současnosti také stoupá poptávka. Aku nářadí je pravděpodobně v ještě těžší situaci, protože AKU nemůžete, jako řekněme kameru, nabíjet a používat najednou. Dělníci tedy častěji kupují baterie do AKU ve větším balení, aby je mohli obměňovat. Baterie do AKU jsou dvou sort: Značkové a ty co vydrží. Co je nutné mít na paměti je, že každá značka AKU ručního nářadí má jiný sokl na baterii, tzn. i když jsou baterie do AKU Bosch i baterie do AKU Black and Decker v jádru shodné, tak jedny baterie na druhou vrtačku nepřipojíte.

Baterie do HD kamer Canon

A co se týká baterií do videokamer, je situace obdobná. Baterie autorizované jsou sice dražší ale zato méně výkonné, proč tedy nekoupit větší kapacitu?TV programy na našich stránkách se snaží zpřístupnit přehledně a intuitivně českým divákům televize jeich program. Vycházíme ze zažitého modelu TV magazínů vycházejících v ČR a data denně aktualizujeme. Najdete zde většinu digitálně šířených českých televizních stanic. Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, napište nám na adresu tv@tvprogramy.com. Pokud vlastníte weby nebo vydáváte časovpisy s tématikou televize nebo TV programů, rádi s vámi budeme spolupracovat, ať už v oblasti výměny reklamy a zkušeností nebo i v oblasti on-line služeb.