ČT1


ČT2


Nova


ČT4


Nova
CinemaPrima
familyPrima
CoolBarrandov


Prima
LOVEsport5


Nova
Sport
1Nova
ActionNova
2Zoom


Nova
GoldČT
DéčkoČT
ArtKino
BarandovPrima
MAXPlus
BarrandovNova
Sport
2Comedy
Central

Odpolední televizní noviny NOVY drtí rekordy

Včerejší Odpolední Televizní noviny slaví rekord v podílu na sledovanosti v cílové skupině dospělých 15+. V době od 17 hodin je sledovalo více než 55% diváků starších 15 let tou dobou u televizních obrazovek a Odpolední Televizní noviny se tak staly hned po hlavní večerní zpravodajské relaci TV Nova nejsledovanějším zpravodajstvím na českých televizích. V absolutních číslech sledovalo včera OTN 1 193 tisíc diváků starších 15 let.


Praha, 14. ledna 2011 – Čtvrteční odpolední Televizní noviny s dvojicí moderátorů Michaelou Ochotskou a Pavlem Dumbrovským zaznamenaly nadprůměrný výsledek i v cílové skupině D15-54 s podílem 56,59 procent diváků. Největší úspěch zaznamenaly v cílové skupině žen 25-34, kde byl podíl na sledovanosti 64,28 %.


TV programy na našich stránkách se snaží zpřístupnit přehledně a intuitivně českým divákům televize jeich program. Vycházíme ze zažitého modelu TV magazínů vycházejících v ČR a data denně aktualizujeme. Najdete zde většinu digitálně šířených českých televizních stanic. Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, napište nám na adresu tv@tvprogramy.com. Pokud vlastníte weby nebo vydáváte časovpisy s tématikou televize nebo TV programů, rádi s vámi budeme spolupracovat, ať už v oblasti výměny reklamy a zkušeností nebo i v oblasti on-line služeb.