ČT1


ČT2


Nova


ČT4


Nova
CinemaPrima
familyPrima
CoolBarrandov


MTV
CZPrima
LOVEsport5


Nova
Sport
1Fanda


VOYO
cinemaSmíchov


Zoom


Telka


ČT
DéčkoČT
ArtKino
BarandovPlus
BarrandovNova
Sport
2

Odpolední televizní noviny NOVY drtí rekordy

Včerejší Odpolední Televizní noviny slaví rekord v podílu na sledovanosti v cílové skupině dospělých 15+. V době od 17 hodin je sledovalo více než 55% diváků starších 15 let tou dobou u televizních obrazovek a Odpolední Televizní noviny se tak staly hned po hlavní večerní zpravodajské relaci TV Nova nejsledovanějším zpravodajstvím na českých televizích. V absolutních číslech sledovalo včera OTN 1 193 tisíc diváků starších 15 let.


Praha, 14. ledna 2011 – Čtvrteční odpolední Televizní noviny s dvojicí moderátorů Michaelou Ochotskou a Pavlem Dumbrovským zaznamenaly nadprůměrný výsledek i v cílové skupině D15-54 s podílem 56,59 procent diváků. Největší úspěch zaznamenaly v cílové skupině žen 25-34, kde byl podíl na sledovanosti 64,28 %.


TV programy na našich stránkách se snaží zpřístupnit přehledně a intuitivně českým divákům televize jeich program. Vycházíme ze zažitého modelu TV magazínů vycházejících v ČR a data denně aktualizujeme. Najdete zde většinu digitálně šířených českých televizních stanic. Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, napište nám na adresu tv@tvprogramy.com. Pokud vlastníte weby nebo vydáváte časovpisy s tématikou televize nebo TV programů, rádi s vámi budeme spolupracovat, ať už v oblasti výměny reklamy a zkušeností nebo i v oblasti on-line služeb.