ČT1


ČT2


Nova


ČT4


Nova
CinemaPrima


Prima
CoolBarrandov


Prima
LOVESport5


Nova
Sport
1Nova
ActionNova
2Zoom


Nova
GoldČT
DéčkoKino
BarandovPrima
MAXBarrandov
KrimiNova
Sport
2Comedy
Central .

Licence

1./ Programová data na stránkách, včetně obrázků jsou určena pouze pro informaci návštěvníkům stránek tvprogramy.com. Jejich kopírování, pozměňování nebo jiné použití bez souhlasu společnosti pressdata není dovoleno.

2./ Grafický design je vlastnictvím provozovatelů stránek tvprogramy.com a jeho kopírování jako celku nebo jeho specifických částí není dovoleno bez písemného souhlasu provozovatele stránek tvprogramy.com nebo společnosti interneto.cz.
TV programy na našich stránkách se snaží zpřístupnit přehledně a intuitivně českým divákům televize jeich program. Vycházíme ze zažitého modelu TV magazínů vycházejících v ČR a data denně aktualizujeme. Najdete zde většinu digitálně šířených českých televizních stanic. Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, napište nám na adresu tv@tvprogramy.com. Pokud vlastníte weby nebo vydáváte časovpisy s tématikou televize nebo TV programů, rádi s vámi budeme spolupracovat, ať už v oblasti výměny reklamy a zkušeností nebo i v oblasti on-line služeb.