ČT1


ČT2


Nova


ČT4


Nova
CinemaPrima
familyPrima
CoolBarrandov


MTV
CZPrima
LOVEsport5


Nova
Sport
1Fanda


VOYO
cinemaSmíchov


Zoom


Telka


ČT
DéčkoČT
ArtKino
BarandovPlus
BarrandovNova
Sport
2

Fotograf Praha ve fotoateliéru Perla vám na vaše přání zhotoví i fotoknihu, fotoobraz připravený k zavěšení, puzzle atd. Takto upravené fotografie mohou být rovněž pěkným dárkem pro někoho blízkého.

Fotografů je v Praze mnoho. Ne všichni se však zaměřují na různé pojetí fotografií. Jak najít fotografa, který se zaměřuje na různé typy snímků a je ochotný fotit v ateliéru, venku, ale i u vás doma? Hledáte-li fotografa v Praze s velkým rozsahem a dalšími službami, zamiřte do fotoateliéru Perla.

Snímky z dovolené, oslav i všedních dní si pořizuje téměř každý, ale jsou chvíle, které si zaslouží být zachycené fotoaparátem zkušeného fotografa. Tyto snímky vyzařují atmosférou, kterou z nich pocítíte i v případě, že se k nim vrátíte po letech. Nechte si vytvořit takové fotografie v ateliéru Perla. Budete mít jistotu vysoké profesionality.

Ať už si chcete pořídit jakékoliv fotografie, jsme tu pro vás. Fotograf Praha z fotoateliéru Perla čeká na vaše objednávky či na vaši návštěvu.TV programy na našich stránkách se snaží zpřístupnit přehledně a intuitivně českým divákům televize jeich program. Vycházíme ze zažitého modelu TV magazínů vycházejících v ČR a data denně aktualizujeme. Najdete zde většinu digitálně šířených českých televizních stanic. Pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, napište nám na adresu tv@tvprogramy.com. Pokud vlastníte weby nebo vydáváte časovpisy s tématikou televize nebo TV programů, rádi s vámi budeme spolupracovat, ať už v oblasti výměny reklamy a zkušeností nebo i v oblasti on-line služeb.